Авторизация  

   

Свежие обсуждения  

   
Wait a minute, while we are rendering the calendar
   
   

Комментарии блогов  

Josef Vilka Побег. Трехлетняя история.
13 ноября 2017
Благодарю.
Проходимец Побег. Трехлетняя история.
02 ноября 2017
Все правильно сделал...
Josef Vilka Жизнь или кошелек? Размышления о деньгах...
07 мая 2017
Мне нравится, что до конца - практически никто не дочитывает....
Josef Vilka Мой опыт съемки в клипе Христини Соловій - "Хто, як не ти?"
29 апреля 2017
Да, было интересно - и наблюдать, и участвовать... https://www.youtube.com/watch?v=mrAKU8OnRPo
Josef Vilka Выводим русские символы на MAX7219 модуль бегущей строки Ардуино
18 апреля 2017
Леонид, посмотрите вот здесь http://rc-rls.com.ua/index.php?option=com_easyblog&view=entry&id=60&Ite...
   

Пользователи on-line  

   
   

Блоги пользователей портала РЛС

Каждый зарегистрированный пользователь имеет возможность вести свой персональный блог. Кто-то этим пользуется, кто-то - нет. Это личный выбор каждого...

Як оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні

Види дозволів У багатьох країнах іммігрант спочатку отримує тимчасовий вид на проживання, а через деякий час може стати постійним жителем. В Україні теж видаються два види дозволів на проживання тимчасове і постійне. На цьому схожість закінчується.
Законом чітко встановлені категорії іноземців, які можуть стати постійними жителями, для цього їм не потрібно отримувати тимчасовий ВНЖ. І навпаки: отримавши тимчасовий дозвіл, постійне ви не отримаєте, поки ваші обставини не зміняться.
Максимальний термін посвідки на тимчасове проживання становить https://vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-timchasove-mistse-prozhivannya-v-ukrayini/ один рік. Постійне дозвіл безстроково, його потрібно обмінювати, як паспорт, коли вам виповниться 25 і 45 років. Хто може стати постійним жителем Наступним категоріям іноземців вид на проживання видається в межах щорічно встановлюється квоти: видатні представники науки і культури, в яких зацікавлена ​​держава; інвестори, які вклали в економіку як мінімум 100 тисяч доларів; близькі родичі громадян України (бабусі, дідусі, брати і сестри, онуки); колишні громадяни України; батьки, чоловік і жінка іммігрантів, їх неповнолітні діти; біженці та особи, які постраждали від работоргівлі, які не менше трьох років безвиїзно проживали в країні в цьому статусі.
Якщо квота по якого-небудь підстави вже закінчилася, то подавати документи можна буде тільки в наступному році. Виняток зроблено лише для інвесторів в 2015 році Україна готова прийняти їх в будь-якій кількості. Однак ще один список, на який жодних обмежень немає: подружжя громадян України, які прожили в шлюбі понад два роки, а також діти від таких шлюбів; опікуни громадян України або опіками громадянами України; люди, які були народжені на території сучасної України; закордонні українці та члени їх сімей. У цьому списку немає власників нерухомості, так що її покупка не дасть вам права стати постійними жителями країни.
Як бачимо, в більшості випадків імміграція передбачена для людей, що мають в Україні родинні зв'язки, так що в цю частіше країну їдуть не з економічних міркувань, а за сімейними обставинами.
Комплект документів, які потрібно буде надати в районний відділ міграційної служби, залежить від наявного у вас підстави на посвідку на проживання в Україні. Про деякі довідках потрібно подбати ще у себе на батьківщині. З нововведень для росіян потрібно відзначити наявність закордонного паспорта (раніше був потрібний внутрішній паспорт РФ і міграційна карта). Для всіх паперів на російській мові потрібно зробити переклад українською в спеціальному бюро і запевнити переклади у нотаріуса.

Поставьте свой рейтинг этой записи блога:
Жизнь или кошелек? Размышления о деньгах...
Ремонт маршрутного бортового компьютера для автомо...
 

Комментарии

Комментариев пока нет
Already Registered? Login Here
Гость
23.01.2018

Изображение Captcha