Авторизация  


   

Свежие обсуждения  

  • Нет сообщений для показа
   
Подождите минутку, пока генерируется календарь
   

Комментарии блогов  

Josef Vilka Напечатанная на принтере подставка под ноутбук
29 января 2021
Сделал уже вторую подставку подобного рода - для графического планшета. Очень профессионально получи...
neejik Напечатанная на принтере подставка под ноутбук
03 января 2021
Ничего подобного самостоятельно не делал. По работе было не обходимо, обратился за 3d печатью к проф...
Josef Vilka Что делать если выскакивает реклама на андроид?
29 марта 2019
Планшет - снова жив! Я его восстановил. Процесс - вот в этом видео - https://www.youtube.com/watch?v...
Josef Vilka Что делать если выскакивает реклама на андроид?
22 февраля 2019
В общем - планшет - умер. Я подскользнулся и упал на него
Josef Vilka Что делать если выскакивает реклама на андроид?
28 августа 2018
Продолжение эпопеи! Очередное мое письмо производителю: ------------------------------ From: Josef V...
   

Пользователи on-line  

   

Як оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні

Види дозволів У багатьох країнах іммігрант спочатку отримує тимчасовий вид на проживання, а через деякий час може стати постійним жителем. В Україні теж видаються два види дозволів на проживання тимчасове і постійне. На цьому схожість закінчується.
Законом чітко встановлені категорії іноземців, які можуть стати постійними жителями, для цього їм не потрібно отримувати тимчасовий ВНЖ. І навпаки: отримавши тимчасовий дозвіл, постійне ви не отримаєте, поки ваші обставини не зміняться.
Максимальний термін посвідки на тимчасове проживання становить https://vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-timchasove-mistse-prozhivannya-v-ukrayini/ один рік. Постійне дозвіл безстроково, його потрібно обмінювати, як паспорт, коли вам виповниться 25 і 45 років. Хто може стати постійним жителем Наступним категоріям іноземців вид на проживання видається в межах щорічно встановлюється квоти: видатні представники науки і культури, в яких зацікавлена ​​держава; інвестори, які вклали в економіку як мінімум 100 тисяч доларів; близькі родичі громадян України (бабусі, дідусі, брати і сестри, онуки); колишні громадяни України; батьки, чоловік і жінка іммігрантів, їх неповнолітні діти; біженці та особи, які постраждали від работоргівлі, які не менше трьох років безвиїзно проживали в країні в цьому статусі.
Якщо квота по якого-небудь підстави вже закінчилася, то подавати документи можна буде тільки в наступному році. Виняток зроблено лише для інвесторів в 2015 році Україна готова прийняти їх в будь-якій кількості. Однак ще один список, на який жодних обмежень немає: подружжя громадян України, які прожили в шлюбі понад два роки, а також діти від таких шлюбів; опікуни громадян України або опіками громадянами України; люди, які були народжені на території сучасної України; закордонні українці та члени їх сімей. У цьому списку немає власників нерухомості, так що її покупка не дасть вам права стати постійними жителями країни.
Як бачимо, в більшості випадків імміграція передбачена для людей, що мають в Україні родинні зв'язки, так що в цю частіше країну їдуть не з економічних міркувань, а за сімейними обставинами.
Комплект документів, які потрібно буде надати в районний відділ міграційної служби, залежить від наявного у вас підстави на посвідку на проживання в Україні. Про деякі довідках потрібно подбати ще у себе на батьківщині. З нововведень для росіян потрібно відзначити наявність закордонного паспорта (раніше був потрібний внутрішній паспорт РФ і міграційна карта). Для всіх паперів на російській мові потрібно зробити переклад українською в спеціальному бюро і запевнити переклади у нотаріуса.

Ремонт маршрутного бортового компьютера для автомо...
Жизнь или кошелек? Размышления о деньгах...
 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
19.07.2024

Изображение капчи