Авторизация  


   

Свежие обсуждения  

Читать подробнее »

   
Wait a minute, while we are rendering the calendar
   
   

Комментарии блогов  

Josef Vilka Что делать если выскакивает реклама на андроид?
28 августа 2018
Продолжение эпопеи! Очередное мое письмо производителю: ------------------------------ From: Josef V...
Josef Vilka Что делать если выскакивает реклама на андроид?
29 мая 2018
Приложение Devises маскировалось под системное, но без рута позволило удалить себя. Делаю вывод, чт...
Josef Vilka Что делать если выскакивает реклама на андроид?
28 мая 2018
Прошло уже несколько часов - реклама не появляется.. Значит - Avast - сработал!
Josef Vilka Собираем подвес по мотивам AlexMOS...
02 мая 2018
Третья ось - заработала, но не могу подобрать коэффициенты PID для нее. Надо уравновесить систему сн...
Josef Vilka Собираем подвес по мотивам AlexMOS...
01 мая 2018
Наконец-то решился и собрался с силами прикрутить третью ось к подвесу. Все было в наличии, вот врем...
   

Пользователи on-line  

   
   

Блоги пользователей портала РЛС

Каждый зарегистрированный пользователь имеет возможность вести свой персональный блог. Кто-то этим пользуется, кто-то - нет. Это личный выбор каждого...

Як оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні

Види дозволів У багатьох країнах іммігрант спочатку отримує тимчасовий вид на проживання, а через деякий час може стати постійним жителем. В Україні теж видаються два види дозволів на проживання тимчасове і постійне. На цьому схожість закінчується.
Законом чітко встановлені категорії іноземців, які можуть стати постійними жителями, для цього їм не потрібно отримувати тимчасовий ВНЖ. І навпаки: отримавши тимчасовий дозвіл, постійне ви не отримаєте, поки ваші обставини не зміняться.
Максимальний термін посвідки на тимчасове проживання становить https://vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-timchasove-mistse-prozhivannya-v-ukrayini/ один рік. Постійне дозвіл безстроково, його потрібно обмінювати, як паспорт, коли вам виповниться 25 і 45 років. Хто може стати постійним жителем Наступним категоріям іноземців вид на проживання видається в межах щорічно встановлюється квоти: видатні представники науки і культури, в яких зацікавлена ​​держава; інвестори, які вклали в економіку як мінімум 100 тисяч доларів; близькі родичі громадян України (бабусі, дідусі, брати і сестри, онуки); колишні громадяни України; батьки, чоловік і жінка іммігрантів, їх неповнолітні діти; біженці та особи, які постраждали від работоргівлі, які не менше трьох років безвиїзно проживали в країні в цьому статусі.
Якщо квота по якого-небудь підстави вже закінчилася, то подавати документи можна буде тільки в наступному році. Виняток зроблено лише для інвесторів в 2015 році Україна готова прийняти їх в будь-якій кількості. Однак ще один список, на який жодних обмежень немає: подружжя громадян України, які прожили в шлюбі понад два роки, а також діти від таких шлюбів; опікуни громадян України або опіками громадянами України; люди, які були народжені на території сучасної України; закордонні українці та члени їх сімей. У цьому списку немає власників нерухомості, так що її покупка не дасть вам права стати постійними жителями країни.
Як бачимо, в більшості випадків імміграція передбачена для людей, що мають в Україні родинні зв'язки, так що в цю частіше країну їдуть не з економічних міркувань, а за сімейними обставинами.
Комплект документів, які потрібно буде надати в районний відділ міграційної служби, залежить від наявного у вас підстави на посвідку на проживання в Україні. Про деякі довідках потрібно подбати ще у себе на батьківщині. З нововведень для росіян потрібно відзначити наявність закордонного паспорта (раніше був потрібний внутрішній паспорт РФ і міграційна карта). Для всіх паперів на російській мові потрібно зробити переклад українською в спеціальному бюро і запевнити переклади у нотаріуса.

Жизнь или кошелек? Размышления о деньгах...
Ремонт маршрутного бортового компьютера для автомо...
 

Комментарии

Комментариев пока нет
Already Registered? Login Here
Гость
24.01.2019

Изображение Captcha